карта
Україна, Київ,
Васильківська 30
Подивитися на мапі
Вибір мови
RU UA
Консультація інженера

Монтаж димоходів із
нержавіючої сталі
для
приватних будинків та підприємств

Розрахуйте вартість монтажу Вашого
димоходу за 1 хвилину і отримайте знижку 15%
Віталій
Монтажник
Досвід роботи з
димоходами 9 років
Монтажник
Калькулятор
Розрахувати вартість
монтажу і отримати знижку
Ліцензії та сертифікати в наявності

Пройдіть тест із 6 питань щоб дізнатися
вартість монтажу димоходу

Гарантуємо знижку 15% на матеріали після проходження тесту та фіксуємо її в договорі
Питання 1 из 4
01
Выберіть тип об'єкта
tuch
Виберіть один із пунктів і натисність кнопку “Далі”
онлайн
Зараз онлайн
Після отримання відповідей ми будемо на 50% володіти ситуацією і збережемо Ваш час на уточнення деталей
Після відправки
результатів тесту Ви отримаєте:
Приблизний розрахунок
вартості 
в 2-х
цінових варіантах
расчет
Чек-лист
Чек-лист: “5 важливих
правил безпеки при
монтажі димоходу”
Персональну  знижку
15%
на матеріали
скидка

Виконуємо монтаж
димоходів
будь-якої
складності під ключ

5475
Успішних об'єктів за
15 років работи 
по Києву
та Київській області
27
Будівельних компаній та
промислових підприємств

звертаються постійно
12
Місяців  офіційна
гарантія на роботи,
по факту
ми 15 років на тому ж місці
и не змінюємо телефони
Монтаж бытовых дымоходов
діаметр до 250 мм

Монтаж побутових димоходів

 • чекбокс
  Для приватних клієнтів: дім, дача, сауна;
 • чекбокс
  Для власників невеликої справи: об'єкти з автономним опаленням, кофейня, ресторан;
 • чекбокс
  Для невеликих будівельних компаній: швидкий та якісний монтаж димоходів.
монтаж промышленных дымоходов
діаметр від 250 мм до 1300 мм

Монтаж димовых труб для
промислових об'єктів

 • чекбокс
  Для великих будівельних та інжинірингових компаній.
  - працюємо за договором;
  - складаємо виконавчу документацію;
  - акт огляду димових і вентиляційних каналів для введення в експлуатацію.
чекбокс
діаметр від 180 мм до  300 мм

Монтаж колективних
димоходів

 • чекбокс
  Для багатоквартирних будинків висотою до 10 поверхів з індивідуальним опаленням.
  - працюємо з ПДВ;
  - наявність необхідних ліцензій;
  - гарантія дотримання  строків;
  - оформимо всю виконавчу документацію.
фон

С 2006 року виконали 5475 об'єктів під ключ

На сайті не всі наші проекти, більше надамо за запитом
Попередній об'єкт
“Шепетівка”
стрелка
стрелка
Наступний об'єкт
“Вовчка”

Офісний центр

объект
м.Київ, вул. Марка Вовчка
объект
вересень 2017 р
Загальна довжина
10 м
Діаметр труби
230мм

Завдання:

Розробити принципову схему и підібраті діаметри дімоходів і вентиляції з урахуванням висоти будівлі для оптимальної роботи обладнання. Виконати монтаж димоходів для 2х котлів «Альтеп» потужністю 65 кВт кожний, а також вентиляції котельні. Замовник зауважив, щоб було надійно, не дуже дорого і наскільки це може бути красиво, все таки офісна будівля і результат роботи буде на виду щодня ще багато років.

Особливості:

З урахуванням висоти будівлі висоту димаря можемо зробити 10 метрів максимум, виробник рекомендує ф250мм при 6 метрах висоти, підбираємо оптимальний діаметр для заданої потужності за графіками підбору, вийшло ф230мм., Вже трохи зекономили)). На вентиляцію з урахуванням обсягу приміщення підбираємо витяжну трубу діаметром ф300 і 2 припливні решітки.

Технічне рішення:

Узгодили з Замовником кілька варіантів комплектації, зупинилися на димоході товщиною 1 мм ф230 / 300 нержавійка в оцинковці з порошковим фарбуванням в чорний колір. У нашому випадку вентиляційна труба проходить по вулиці, по-хорошому її необхідно використовувати утеплену, однак з огляду на обмежений бюджет погодили одностінний варіант з можливістю в майбутньому підключити в котельні вентилятор (забігаючи наперед скажу, що обійшлося без нього). Монтаж зайняв 1 день, розвантажувальні платформи через кожні 5 метрів, між ними хомути, внизу можливість для прочищення. Все згідно з рекомендаціями заводу-виробника. Ось так і вийшло, два димоходу з боків, вентиляція посередині, все в одному діаметрі і матовому чорному кольорі. Гарно ж?

Клініка

объект
м.Київ, вул. Маршала Рибалко
объект
грудень 2020 р
Загальна довжина
19 м
Діаметр труби
450мм

Завдання:

Розробити принципову схему і виконати монтаж димоходів для 2х пелетних котлів «Альтеп» потужністю 300 кВт кожен. Побажання Замовника: щоб було надійно і бюджетно. Димохід на задньому дворі будівлі побудованого півстоліття тому, обстановка навколо відповідає.

Особливості:

Рекомендація виробника котлів для даного обладнання - діаметр ф450мм., Його і беремо, труба з нержавійки AISI-304 товщиною 0,8 мм з теплоізоляцією в оцинкованому кожусі, для пеллетного котла буде достатньо, відмітка верху димаря 21 метр, чиста висота димоходу -по 19 метрів кожен. З урахуванням того, що провести 2 труби ми можемо тільки поруч один з одним по вузькій смужці цегляного фасаду між вікнами, то кронштейни заводського виготовлення під розвантажувальні платформи відпадають, їх конструкція не дозволить їх закріпити, «варимо» свої фірмові з чорного металу «запатентованої конструкції », навіть з урахуванням цього розвантажувальні довелося рознести під час монтажу на 10 см по висоті, інакше не помістилися б

Як вирішували:

А ось з рішенням завдання не заладилося з самого початку. Увечері напередодні монтажу пішов крижаний дощ, такий який долетівши до землі перетворюється в крижану кірку, до ранку все було покрито шаром льоду в пару сантиметрів. Але зобов'язання на себе ми взяли і працювати треба, запускати котельню треба, без нас вона ну ніяк запуститися не зможе. Перший день розвантажуємо матеріали, працюємо в котельні, підключаємо котли, виходимо через дах. Крижаний дощ йде весь день. На наступний день працюємо з лісів, піднімаємо димоходи по фасаду метрів по 5, більше не встигаємо. Крижаний дощ триває, сиро, слизько, холодно, монтажники злі як собаки, працюють на межі. Потрібно міняти тактику. На нараді вирішуємо викликати автовишку для прискорення процесу і посилити нашу замерзлу і натерпівся позбавлень бригаду ще двома досвідченими співробітниками, щоб вони могли працювати позмінно, відігріваючись в приміщенні, поки одна з команд працює на висоті. Сказано зроблено. Третій день зустрів нас похмурою погодою, але без дощу! Довелося ретельно потрудитися. Змонтувати залишалося по 14 метрів важкої утепленій труби діаметром 450мм, та ще й не 1 а 2 труби, та ще й на морозі. Навіть за допомогою автовишки - це не рядова завдання, але удача була на нашому боці і вже в темряві ми все таки завершили роботу

Офисный центр

объект
м.Київ,                                     вул. Саксаганського
объект
липень 2020 р
Загальна довжина
10 м
Діаметр труби
250мм

Завдання:

Маємо проект котельні офісного центру з конденсаційними котлами фірми BUDERUS. Каскадне підключення, по 4 котла в 250-ю трубу і 5 котлів в 300-ю трубу відповідно. Проектом передбачено використовувати пластикові колектора виробництва BUDERUS, однак, котли вже стоять на своїх місцях, а ось колектора потрібно чекати на замовлення з Європи і терміни поставки, і особливо вартість перевищують всі можливі очікування Замовника

Особливості:

Розробляємо конструктив з використанням утеплених труб з нержавіючої сталі. Для цього робимо ретельні виміри на місці в котельні. Стає зрозуміло, що стандартними нержавіючими елементами не вийде вирішити задачу, вони кардинально відрізняються за розмірами від пластикових, ведемо переговори з конструкторами і технологами на заводі «Версія-Люкс», нам йдуть назустріч. Прорисовуємо кожен елемент окремо і колектор в зборі, передбачаємо відведення конденсату на горизонтальних ділянках. Важливий аспект при роботі з конденсаційним обладнанням - стандартні елементи з нержавійки тут не підійдуть, потрібна збірка по конденсату, ущільнювачі, абсолютна герметичність.

Як вирішували:

Запорука успіху в нашій справі - це чіткий план дій. У нас все пройшло майже за планом. Поки їхали замовлені димоходи з заводу - був час на виготовлення і монтаж опорної металоконструкції на даху. Приїхали матеріали, поставили підйомний пристрій, підняли їх на дах 10 поверхового будинку. Так як гільзи проходу через покрівлю виготовив і встановив Замовник своїми силами, начебто і якісно їх встановили, але ось по осях з металоконструкцією не відповідали абсолютно. Ну не переробляти ж, люди теж старалися. З такими труднощами зустрічаються не вперше, проходимо трубами через гільзи, знімаємо потрібні розміри, прохідні елементи покрівлі виготовили у себе в цеху з ексцентричним зміщенням. А далі як то кажуть, справа техніки, 3 дні і все готово. Додатково видали «Акт огляду димових і вентиляційних каналів» для здачі котельні в експлуатацію.

Агродар

объект
Кіровоградська обл.
объект
жовтень 2016 р
Загальна довжина
7 м
Діаметр труби
500мм

Завдання:

Побудувати димоходи для 2-х твердопаливних котлів потужністю по 350 квт для сільгосппідприємства в Кіровоградській області. Збираємося в відрядження.

Особливості:

Виїхали на місце. Котельня модульна, є обмеження по висоті будівлі, до якого планують закріпити труби. У процесі вимірів з'ясовуємо, що сама будівля побудовано зі збірного залізобетону років 50 тому, кріпити можливо тільки до залізобетонних ребер жорсткості. З урахуванням невеликої висоти майбутнього димоходу розраховуємо діаметр, вийшло ф500мм. Погодили з Замовником варіант нержавейка AISI-304 товщиною 1 мм на оцинкованому кожусі.

Технічне рішення:

Розробляємо металоконструкцію за типом «драбина». Кріпимо її до будівлі. Димові труби ставимо на кріпленнях заводського виготовлення. На все про все пішло 5 робочих днів.

Рівер Молл

объект
м.Киів, Дніпровська Набережна, 12
объект
серпень 2018 р
Загальна довжина
6 м
Діаметр труби
600мм

Завдання:

Монтаж димоходів згідно проекту котельні торгово-розважального комплексу «РІВЕР Молл» в м.Києві. 10 конденсаційних котлів «Wessex Modumax» сумарною потужністю 7,5 МВт.

Особливості:

Проектом передбачено кілька опалювальних контурів за якими згруповані котли і димоходи. Необхідно забезпечити відведення конденсату з довгих горизонтальних ділянок, забезпечити їх герметичність, пройти покрівлю з облаштуванням спеціальних проходок.

Як вирішували:

Як виявилося, проектна організація наплутала з розмірами елементів на горизонтальній частині, накресливши їх на свій розсуд, а відповідно і специфікація вийшла неточною. Добре, що ми з'ясували це ще на етапі вивчення креслень. Замовляємо матеріали, очікуємо виготовлення. Поки чекаємо - «варимо» металоконструкції і свердлимо отвори в перекриттях. Далі розвантаження і підйом матеріалів, монтаж димоходів з вентиляцією. Коли всі етапи плануєш і реалізовуєш самостійно, то і проходить все як "по маслу".

Завод по виробництву парфюмерії

объект
Київська обл. пгт. Копилів
объект
березень 2020 р
Загальна довжина
11 м
Діаметр труби
300мм

Завдання:

Спроектувати і побудувати димові труби для модульної твердопаливної котельні з 2-ма твердопаливними котлами потужністю по 200 кВт кожний

Особливості:

Передбачити очищення горизонтальної ділянки. Розташувати конструкцію якомога ближче до будівлі котельні, щоб залишився проїзд для транспорту. Димарі підібрали діаметром ф300мм з нержавійки AISI-304 товщиною 1 мм з теплоізоляцією в нержавіючому кожусі

Як вирішували:

Зварили конструкцію з 3х частин для зручності транспортування з виробництва на об'єкт. Забетонували фундамент. Встановили конструкцію. Змонтували димоходи висотою 11,5 м на розвантажувальних платформах з можливістю чистки вертикального і горизонтального ділянок.

Завод "Олияр"

объект
Белая Церковь, Киевская обл
объект
жовтень 2019 р
Загальна довжина
27 м
Діаметр труби
1100мм

Завдання:

Змонтувати димову трубу ф1100 / 1200мм на металоконструкції і підключення димососа ф1000мм. Роботи виконати "під ключ" згідно проекту.

Особливості:

Труба великого діаметру, вага одного сегмента 95кг, при такій вазі розвантажувальні платформи ставляться через кожні 2 метри, відповідно до рекомендації заводу-виробника. Для монтажу труби використовували підйомні механізми.

Технічне рішення:

Металоконструкцію виготовляли за місцем знаходження об'єкта. Основною складністю в монтажі була вага елементів, а принцип збірки у всіх труб ідентичний.

Сауна

объект
Україна, Київська обл
объект
вересень 2015 р
Загальна довжина
4 м
Діаметр труби
120мм

Завдання:

Підібрати оптимальне конструктивне рішення і встановити димар для банної печі "Kastor".

Особливості:

Будівля сауни виконано з дерев'яного бруса, що передбачає особливі заходи протипожежної безпеки. Використовуємо труби товщиною 1 мм з AISI 304 по всій довжині, кожух-нержавіюча сталь.

Технічне рішення:

Димохід всього 4 метри, виходить безпосередньо з печі через дах. За його конструктиву можна вивчити всі основні нюанси споруди димоходів для сауни: 1-підключення печі "по-конденсату", тобто наш димар входить всередину підключення, щоб уникнути витікання отруйної конденсату з димоходу на розігріту піч з подальшим випаровуванням в приміщення парної; 2-перший метр - одностінна труба, щоб зняти теплове навантаження з димоходу і завжди бачити його стан; 3 за 500мм до початку перекриття переходимо на утеплену трубу, місце стику з наступною трубою не повинно потрапити в місце перекриття; 4-використовуємо протипожежний вузол проходу перекриття, видаляємо все дерево на 250мм навколо труби, прокладаємо ізоляцію - базальтове волокно в короб з магнезиту, дерев'яні деталі навколо проходу покриваємо спеціальним складом проти займання, закриваємо з двох сторін листами нержавіючої сталі поверх листа магнезиту; 5 прохід даху - використовуємо елемент "кризу" нашого виробництва під заданий кут нахилу полотна покрівлі, все дерево прибираємо на 250мм навколо місця проходу; 6 - так як дах покритий бітумною черепицею - обов'язкове використання іскрогасника

Камін

объект
м.Київ, вул. К.Михальчука
объект
квітень 2021 р
Загальна довжина
7 м
Діаметр труби
200мм

Завдання:

Підібрати оптимальне конструктивне рішення і встановити димар для камінної топки "Kratki - Nadia" і виставити саму топку з урахуванням подальшої обробки.

Особливості:

Будинок зі стінами з піноблоку. Камінна топка з виходом димоходу вгору, передбачає можливість підведення повітря для горіння зовні. Використовуємо трубу діаметр ф200м, товщиною 1 мм з AISI 304 по всій довжині, кожух-нержавіюча сталь. Підведення повітря з оцинковки з ізоляцією фольгованої базальтової ватою.

Як вирішували:

Стіни навколо топки зашиваємо "Суперізолом", адже після того як ми встановимо топку і підключимо до неї подачу повітря і димову трубу вона вже не буде рухатися і доступ для цього буде неможливий. Димохід у нас з виходом на зовнішню стіну будівлі. Проробляємо 2 отвори в стіні, перше під 45 градусів для димоходу, друге на рівні підлоги-для підведення повітря в топку. Для камінів найкраще себе показує підключення з відводами під 45 градусів, перший метр труби у нас одностінний йде вгору по приміщенню, навколо нього згодом спорудять конвекційний короб для відводу тепла, через стіну і далі - утеплений димар, закриваємо отвори в стіні листами нержавіючої сталі з елліпсовіднимі отворами під 45 градусів, зовні трійник для чищення, опорою служить кронштейн спеціально виготовлений нами під винос труби від стіни, вище нього закріплюємо димохід хомутами до стіни. Підведення повітря ми, щоб уникнути утворення конденсату покриваємо теплоізоляцією.

Вентиляція

объект
Київська обл., с.Юрівка
объект
березень 2021 р
Загальна довжина
5 м
Діаметр труби
180мм

Завдання:

Встановити вентиляцію газифікованого приміщення згідно проекту. Діаметр 180мм.

Особливості:

Згідно норм повітрообміну проектом передбачено утеплений повітропровід діаметром 180 / 250мм. Погодили з замовником конфігурацію з обходом ската покрівлі 2-мя колінами під 45 градусів. Використовуємо оцинкований повітропровід з теплоізоляцією в оцинкованому кожусі і з порошковим фарбуванням під колір покрівлі, RAL 8017.

Технічне рішення:

Пробиваємо отвір в цегляній стіні, заводимо трубу всередину приміщення, ізолюємо отвір між трубою і отвором базальтової ватою і закриваємо з двох сторін листами оцинковки (всередині приміщення - білого кольору, зовні - коричневого). Трійник для відведення конденсату і обслуговування, вище трійника - кронштейн індивідуального виготовлення під даний об'єкт. Зверху закриваємо грибком, що допускається, так як це вентиляція. Після закінчення робіт складаємо "Акт огляду димових і вентиляційних каналів", що дозволить Замовнику ввести об'єкт в єксплуатацію.

Торгово-офісна будівля

объект
м.Київ, вул.Кирилівська
объект
жовтень 2016 р
Загальна довжина
25 м
Діаметр труби
220мм

Завдання:

Розробити принципову схему і підібрати діаметри димоходів. Виконати установку димоходів для 2х пелетних котлів «OPOP» потужністю 100 кВт кожний.

Особливості:

Котли розташовані в підвальному приміщенні, саме їх розташування передбачає кілька зсувів по осі. Вихід на котлі ф220мм, комплектацію погодили з Замовником з AISI-304, товщина 0,8 мм в нержавіючому кожусі. Будівля монолітно-каркасне із заповненням з піноблоку, що накладає певні вимоги до кріплення. Під'їзд автовишки неможливий.

Технічне рішення:

Монтаж здійснювали з будівельних лісів. Розвантажувальні платформи кріпили до монолітним перекриттям. Верхня частина виступає над дахом будівлі на 4 метри, тому закріплена на розтяжках. У місцях зсуву осей передбачені трійники для обслуговування і чищення. Оскільки відмітка верху димаря 25 метрів що тягне за собою надмірну тягу, то передбачаємо автоматичні стабілізатори тяги на кожен котел.

Виробництво меблів

объект
Шепетівка, Хмельницька обл.
объект
листопад 2015 р
Загальна довжина
20 м
Діаметр труби
500мм

Завдання:

Демонтувати вийшли з ладу труби з чорного металу. Розробити конструктивну схему з урахуванням існуючих точок кріплення. Виконати установку димоходів.

Особливості:

Погодили з Замовником комплектацію димоходу нержавіюча сталь в нержавійці з AISI-321, товщина 1 мм в нержавіючому кожусі, діаметр ф500 / 560 мм. Так як робота має бути не на один день і висота дозволяє, то для економії коштів виконувати її будемо з будівельних риштувань.

Технічне рішення:

Демонтували існуючі труби, корозія настільки сильно з ними попрацювала, що вони кришаться буквально в руках. Усередині котельні замінили обв'язку системи котел-циклон-димосос на нержавіючі труби. Виготовили несучу металоконструкцію за типом сходи, яку закріпили до існуючих точок кріплення на вежі, а вже до цієї конструкції кріпимо кронштейни і розвантажувальні платформи. Внизу трійник для підключення і чищення.

Попередній об'єкт
“Шепетівка”
стрелка
стрелка
Наступний об'єкт
“Вовчка”

Відгуки від власників
приватних будинків

Рекомендаційні листи від организацій

Працюємо лише  з перевіреними
матеріалами
провідних виробників

Не знайшли відповідь на своє питання?

Отримайте консультацію
керівника
по телефону
або з виїздом на Ваш об'єкт

Довгуша Юрій
Олексійович
Керівник компанії
Досвід роботи з
димоходами 15 років
руководитель

Просто залиште заявку
і отримайте консультацію
по всім питанням

Як з Вами зв'язатись?
Введіть телефон
Натискаючи на кнопку Ви погоджуєтесь з умовами
Політики конфіденційності

Знаємо всі вимоги 
безпеки при встановленні димоходу

подводные камни подводные камни
01
Гарантія 12 місяців по договору

Мы надаємо гарантію на свою роботу і фіксуємо це в договорі.

Що стосується матеріалів, то залежить від гарантійної політики виробника димоходу. Як правило, це від 3-х років, за умови своєчасного обслуговування.

подводные камни подводные камни
02
Монтаж димоходу здійснюється згідно з будівельними нормами

- ДБН.2.5-20:2018 Газопостачання, Доповнення Д;
- ДБН В.2.5-77:2014 Котельні.
- ДБН В.2.5-67:2013 Опалення, вентиляція і кондиціонування.
- ДСТУ Б В.2.5-33:2007 Інженерне обладнання будинків і споруд. Поквартирне теплопостачання жилих будинків з теплогенераторами на газовому паливі з закритою камерою згоряння з коллективними димоходами і димохідними системами.

подводные камни подводные камни
03
Ізолюємо отвір для проходу труби через стіну

Виготовимо вузол проходу під товщину перекриття, з використанням якісної ізоляції і дотриманням усіх необхідних відстаней до горючих конструкцій. Такий підхід дозволяє нам спати спокійно і не переживати за життя та здоров'я наших клієнтів ось уже багато років.

подводные камни подводные камни
04
Виготовимо надійну опору для димоходу

Нами було разроблено більше 10 видів різноманітних типів кронштейнів під різні завдання. Готові вироби фарбуються порошковю покраскою по палітрі RAL.

Маємо досвід виробництва та установки несучих металоконструкцій висотою до 30 метрів.

подводные камни подводные камни
05
Наші проходки через покрівлю не "течуть"

Кожен дах різний, тільки типів покрівельного покриття десятки, а можливих конфігурацій ще більше. Тому до вузла проходу покрівлі - особлива увага! Виготовимо під конкретну ситуацію зі знанням справи. Кожен 4-й встановлений нами димохід був з проходом покрівлі, тобто Ваш може стати вже 1369-м.

подводные камни подводные камни
06
Підберемо оптимальне рішення для зменшення витрат

В роботі керуємося принципом "розумної достатності". Ми завжди готові підказати на чому можливо заощадити, але ніколи не підемо на компроміс по частині пожежної безпеки.

4 ліцензованних бригади встановлять
димохід будь-якої складності

Перед виїздом інженера отримайте попердню консультацію
чекбокс
Наявність будівельної
ліцензії
у Вас не виникне проблем 
з перевіряючими органами
при здачі об'єкта
чекбокс
Власний автопарк
завжди своєчасна доставка
матеріалів і виїзд
бригади на об'єкт
чекбокс
Найкраще на ринку співвідношення
ціна-якість
наш досвід дозволить Вам отримати
якісний монтаж та
оптимізувати видатки
чекбокс
Післягарантійне
обслуговування
Вам не доведеться нас шукати, мы
завжди на одному місці і не змінюємо
телефон вже 15  років
15
монтажників
Наші співробітники з нами 
багато років
4
мікроавтобуси
укомплектовані усіма
необхідними інструментами
Переробляємо монтаж за іншими
Часто доводиться демонтувати уже зроблену
кимось роботу, а потім монтувати правильно,
тому що є майстри і організації, які
за все беруться, але по факту не мають потрібної кваліфікації.
команда

Власне виробництво дозволить нам
встановити димохід індивідуально під Ваш об'єкт

Для економії Вашого часу та грошей
чекбокс
чекбокс
Цех виробів із
листового металу
Дозволить виготовити
пожежобезпечний  прохід перекрытия
або елемент для проходу покрівлі
під кожний об'єкт
чекбокс
Цех по зварювальним роботам
Для виготовлення несучіх конструкцій
і кронштейнів з чорного металу
або з нержавійки.
чекбокс
Знаємо сильні та слабкі сторони
димоходів різних виробників
Роботами по металу у нас займаються
професіонали екстраклассу, які
спілкуються з постачальниками на “одній мові”

Популярні питання, які ставлять нашому інженеру

производство
Як здійснюються заміри?
01
Погоджуємо зручний день і час для зустрічі на об'єкті. Замір може зайняти близько 1-ї години. Часто потрібен доступ на дах, тому цей момент слід обговорити заздалегідь, щоб ми підготували відповідне обладнання. У 30 кілометровій зоні від окружної м.Києва завмер безкоштовно, все що далі оплачується Замовником за фактом витраченого палива.
стрелка
Як швидко після замірів я отримаю кошторис?
02
Протягом наступного робочого дня після замірів Ви отримаєте точний кошторис на матеріали і роботи в двох або трьох цінових варіантах і з урахуванням всіх особливостей об'єкта.
стрелка
Вы розробляєте проект на димохід?
03
Ми не проектна організація. Якщо є необхідність в розробці проекту з усіма узгодженнями, то у нас є перевірені часом партнери, яких ми можемо рекомендувати і за роботу яких нам точно не буде соромно.
стрелка
Чи працюєте за межами Київскої області?
04
Так, працюємо по всій Україні. В даному випадку необхідно враховувати додаткові часові, логістичні витрати, а також витрати на відрядження співробітників
стрелка
Ваша організація - платник ПДВ?
05
Так, ми платимо податки на загальних підставах..
стрелка
Працюєте за договором?
06
Так, ми укладаємо договір де прописані всі гарантійні зобов'язання і чітко зафіксована договірна ціна і терміни виконання робіт.
стрелка
Строки виконання робіт?
07
Безпосередньо у Вас на об'єкті монтаж димоходу побутового сектора рідко займає більше двох робочих днів. По промисловим і колективним димоходам терміни дуже індивідуальні, все буде залежати від складності та обсягу робіт.
стрелка
Які документи ви оформлюєте після установки димоходу?
08
Після завершення монтажу оформляємо акт виконаних робіт. При необхідності підготуємо всю виконавчу документацію зі схемами, актами на приховані роботи. Також можемо провести огляд димових і вентиляційних каналів з складанням відповідного Акту (це буде необхідно для подальшого введення об'єкта в експлуатацію).

Наш інженер
вивчить Ваш проект
запропонує 2-3
рішення задачі

і виконає розрахунок з урахуванням
знижки 15% на матеріали
від наших партнерів
Сергій
Головний інженер
Досвід  роботи з
дымоходами 8 лет
главный инженер

Просто вкажіть куди Вам
 зателефонувати

Інженер зателефонує  протягом
5 хвилин, щоб уточнити деталі
Як з Вами зв'язатись?
Введіть телефон
Натискаючи на кнопку  ви погоджуєтесь з
умовами
Політики конфіденційності

Наші контакти:

маркер
Адреса:
Київ, вул. Васильківська,30
телефон
Телефони:
067 462 42 42
время
Графік роботи:
Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Сб: 9.00-16.00
Вс: вихідний
стоимость монтажа

Дізнайтеся вартість
монтажу димоходу
за 1 хвилину

Пройти тест
тест
телефон